lip 18 2020

Nowy LiveLon' i Osteosanum

Są już dostępne w sprzedaży nowe wersje produktów z grupy Direct Hit: LV - Livelon' i OS - Osteosanum.

LV: Produkt odmładzający całe ciało, pomaga utrzymać aktywność fizyczną, pozwala wyglądać
i czuć się młodziej. Zrównoważona formuła zawiera niezwykle silne przeciwutleniacze.

OS: doskonałe narzędzie do wzmacniania kości i zapobiegania osteoporozie. Formuła została
ulepszona prze wykorzystanie łatwo przyswajalnego wapnia pozyskiwanego z wodorostów.

lip  18  2020
Więcej
cze 26 2020

Płatności kartą, BLIK oraz szybkie przelewy elektroniczne obsługiwane przez PAYNOW

Dla Państwa wygody i przyspieszenia wysyłki zamówień przedpłaconych uruchomiliśmy nową formę płatności PAYNOW, która obsługuje płatności kartą kredytową, BLIK-iem oraz przelewy online z większości banków w Polsce. Szybkie przelewy elektroniczne stanowią około 80% płatności realizowanych online na polskim rynku, w związku z czym jest to najczęściej wybierana metoda płatności.

cze  26  2020
Więcej
lut 28 2020

Witamy w nowej szacie

Dzień dobry,

Od dnia 28 lutego 2020 nasz sklep vision-suplementy.pl działa na nowej platformie. Zmieniła się szata graficzna, nie zmienia się sam sklep i jego obsługa, która jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów.

Sukcesywnie przenosimy konta użytkowników na nową platformę, tymczasowe hasło dla każdego przeniesionego kota to pierwszy człon adresu mailowego, przykładowo użytkownik logujący się adresem:

klientsklepu@gmail.com  otrzyma tymczasowe hasło klientsklepu. Oczywiście po pierwszym zalogowaniu należy to hasło zmienić.

Nie przenosimy historii zamówień.

pozdrawiamy,

obsługa sklepu

 

 

lut  28  2020
Więcej
sty 20 2020

Nowe produkty z grupy Project V zastępują tradycyjne Classic Hits

Produkty z rodziny Vision Classic Hit zostały zastąpione nowymi wersjami Project V Classic HitD (nowy Detox), P (nowy Pax), JN (nowy Junior Neo), CH (nowy Chromevital), SV (nowy Sveltform), N (nowy Nutrimax), M (nowy Mega), A (nowy Antiox). Żel Millenium w nowej formule nazywa się M Gel.

Nowe wersje produkowane są we francuskiej firmie Trading Point groupe Elite Pharm, mają ulepszone formuły w porównaniu do dotychczasowych produktów Arkopharmy/Nutripharmy.

sty  20  2020
Więcej