gru 20 2021

Ostatnie wysyłki 27 grudnia 2021

Szanowni Państwo,

Ze względu na okres świąteczno-noworoczny ostatnie przesyłki w tym roku będą wysłane w dniu 27 grudnia 2021 i obejmą zamówienia złożone do 26 grudnia. Zamówienia złożone po 26 grudnia będa wysyłane od 3 stycznia 2022.

Przepraszamy za utrudnienia.

obsługa sklepu

 

 

gru  20  2021
Więcej
lis 25 2021

Zmiana cen od grudnia

Ze względu na rosnący kurs Euro oraz podwyżkę cen przesyłek spowodowaną wzrostem cen paliw, od grudnia wzrosną ceny produktów V (Vision) które sprowadzamy z hurtowni w Austrii, do poziomu cen z czerwca 2021. Ceny produktów NSP i LR pozostaną bez zmian.

 

lis  25  2021
Więcej
lip 18 2020

Nowy LiveLon' i Osteosanum

Są już dostępne w sprzedaży nowe wersje produktów z grupy Direct Hit: LV - Livelon' i OS - Osteosanum.

LV: Produkt odmładzający całe ciało, pomaga utrzymać aktywność fizyczną, pozwala wyglądać
i czuć się młodziej. Zrównoważona formuła zawiera niezwykle silne przeciwutleniacze.

OS: doskonałe narzędzie do wzmacniania kości i zapobiegania osteoporozie. Formuła została
ulepszona prze wykorzystanie łatwo przyswajalnego wapnia pozyskiwanego z wodorostów.

lip  18  2020
Więcej
cze 26 2020

Płatności kartą, BLIK oraz szybkie przelewy elektroniczne obsługiwane przez PAYNOW

Dla Państwa wygody i przyspieszenia wysyłki zamówień przedpłaconych uruchomiliśmy nową formę płatności PAYNOW, która obsługuje płatności kartą kredytową, BLIK-iem oraz przelewy online z większości banków w Polsce. Szybkie przelewy elektroniczne stanowią około 80% płatności realizowanych online na polskim rynku, w związku z czym jest to najczęściej wybierana metoda płatności.

cze  26  2020
Więcej
lut 28 2020

Witamy w nowej szacie

Dzień dobry,

Od dnia 28 lutego 2020 nasz sklep vision-suplementy.pl działa na nowej platformie. Zmieniła się szata graficzna, nie zmienia się sam sklep i jego obsługa, która jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów.

Sukcesywnie przenosimy konta użytkowników na nową platformę, tymczasowe hasło dla każdego przeniesionego kota to pierwszy człon adresu mailowego, przykładowo użytkownik logujący się adresem:

klientsklepu@gmail.com  otrzyma tymczasowe hasło klientsklepu. Oczywiście po pierwszym zalogowaniu należy to hasło zmienić.

Nie przenosimy historii zamówień.

pozdrawiamy,

obsługa sklepu

 

 

lut  28  2020
Więcej
sty 20 2020

Nowe produkty z grupy Project V zastępują tradycyjne Classic Hits

Produkty z rodziny Vision Classic Hit zostały zastąpione nowymi wersjami Project V Classic HitD (nowy Detox), P (nowy Pax), JN (nowy Junior Neo), CH (nowy Chromevital), SV (nowy Sveltform), N (nowy Nutrimax), M (nowy Mega), A (nowy Antiox). Żel Millenium w nowej formule nazywa się M Gel.

Nowe wersje produkowane są we francuskiej firmie Trading Point groupe Elite Pharm, mają ulepszone formuły w porównaniu do dotychczasowych produktów Arkopharmy/Nutripharmy.

sty  20  2020
Więcej