Aktualności

lut28

Witamy w nowej szacie

Dzień dobry,

Od dnia 28 lutego nasz sklep vision-suplementy.pl działa na nowej platformie. Zmieniła się szata graficzna, nie zmienia się sam sklep i jego obsługa, która jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów.

Sukcesywnie przenosimy konta użytkowników na nową platformę, tymczasowe hasło dla każdego przeniesionego kota to pierwszy człon adresu mailowego, przykładowo użytkownik logujący się adresem:

klientsklepu@gmail.com  otrzyma tymczasowe hasło klientsklepu. Oczywiście po pierwszym zalogowaniu należy to hasło zmienić.

Nie przenosimy historii zamówień.

pozdrawiamy,

obsługa sklepu

 

 

lut  28
Więcej
lut27

Dostawa Project V spodziewana w poniedziałek 2 marca

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w poniedziałek 2 marca otrzymamy dostawę brakujacych suplementów Project-V: CH(nowy Chromevital), SV(nowy Sveltform), N(nowy Nutrimax), D(nowy Detox).

zapraszamy do składania zamówień

lut  27
Więcej
lut25

Nowa dostawa produktów Classic Hit z grupy Project V

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację z hurtowni w Austrii, że w najbliższych dniach rozpoczną się dostawy brakujących produktów Project V: D (nowy Detox), N (nowy Nutrimax), SV (nowy Sveltform), CH (nowy Chromevital). W związku z tym powinny się pojawić w naszym sklepie w pierwszym tygodniu marca.

Przpraszamy za utrudnienia spowodowane brakiem dostaw od producenta.

 

 

 

lut  25
Więcej
sty20

Nowe produkty z grupy Project V zastępują tradycyjne Classic Hits

Kolejne produkty z rodziny Classic Hit zostają zastąpione nowymi wersjami. Sukcesywnie kończą się zapasy magazynowe kolejnych, tradycyjnych produktów. Detox, Pax, Junior Neo są już niedostępne, zastąpiły je odpowiednio produkty Project  V: D (nowy Detox), P (nowy Pax), JN (nowy Junior Neo). Kończą się zapasy Chromevitalu, Sveltformu i Nutrimaxu dlatego wprowadziliśmy do oferty kolejne produkty Project V: CH (nowy Chromevital), SV (nowy Sveltform), N (nowy Nutrimax).

Nowe produkty pochodzą z francuskiej firmy Trading Point groupe Elite Pharm, mają ulepszone formuły w stosunku do odpowiednich produktów Arkopharmy.

sty  20
Więcej